Me

Joukko lämpimiä, ihmisläheisiä, rautaisia ammattilaisia palveluksessasi. Ota yhteyttä!

Ota meihin yhteyttä

Kiitos yhteydenotostasi! Olemme sinuun yhteydessä piakkoin.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kouluttajamme

Marjaana Ylönen
marjaana.ylonen@huippuyhteisot.fi
"Olen rauhallinen, luotettava ja kokenut."
Reetta Kekkonen
reetta.kekkonen@jhuippuyhteisot.fi
Kasvatustieteiden maisteri, ET psykoterapeutti, yksilö-, ryhmä- ja yhteisötyönohjaaja, opettajan pedagogiset opinnot
"Olen kouluttajana ja työnohjaajana vauhdikas, aktiivinen ja toimelias."
Tarja Humala
tarja.humala@huippuyhteisot.fi
Työsuojeluvaltuutettu, perushoitaja, yhteisötyönohjaaja
"Olen saanut ilokseni kuulla olevani läsnäoleva ja mukaansatempaava innostaja."
Anu Kaasalainen
anu.kaasalainen@huippuyhteisot.fi
Filosofian maisteri (puheviestintä), yhteisötyönohjaaja
"Parasta ehdottomasti on se, että pääsee tutustumaan uusiin ihmisiin ja vaikuttamaan heidän kehittymiseensä."
Tuula Keto
tuula.keto@huippuyhteisot.fi
Työnohjaaja (YTO), Johdon työnohjaaja ja Coach (Master- CSLE®), Työyhteisösovittelija (SSF), Defusing- ja Debriefingohjaaja ja -kouluttaja, Johtamisen erikoisammattitutkinto (JET), TtM, ESH-kätilö, työhyvinvointiylihoitaja (emerita).
"Olen läsnä oleva, lämmin ja osallistava."
Asko Itkonen
asko.itkonen@huippuyhteisot.fi
Psykologi, työterveyspsykologi, työnohjaaja, EMDR -terapeutti
"Luotan työnohjaajana kohtaamisen voimaan."
Johan Vartiainen
johan.vartiainen@huippuyhteisot.fi
Sairaanhoitaja amk, yhteisötyönohjaaja
"Kiitollisen asiakkaan lisäksi parasta on prosessinomaisuus."
Anri Perälä
anri.perala@huippuyhteisot.fi
"Olen aina työyhteisön aktiivisena apuna ja lähden helposti mukaan kaikkeen uuteen."
Saija Mänttäri
saija.manttari@huippuyhteisot.fi
Sosionomi, Autismin kirjo ja kehitysvammaisuus -kouluttaja, seksuaaliterapeutti, yhteisötyönohjaaja ja -coach, JKK:n toimitusjohtaja ja hallituksen jäsen
"Olen läsnä juuri koulutettavia tai ohjattavia varten."
Ulla Hintikka
ulla.hintikka@huippuyhteisot.fi
"Itse olen ohjaajana rauhallinen ja analyyttinen, joten saan usein nopeasti kiinni asiakkaan ajatuksista."

Ota meihin yhteyttä

Kiitos yhteydenotostasi! Olemme sinuun yhteydessä piakkoin.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Mitä arvostamme?

Luovuutta

I

Rohkeutta

2

Luottamusta

3

Yksilöä

4

Yhteisöä

5

Inhimillisyyttä

6